O nás

Jsme ryze česká společnost se specializací na projekty s vysokou přidanou hodnotou. Náš cíl je spokojený zákazník. Dodáváme kvalitní služby a kvalitní domy za férovou cenu. Držíme slovo. Podání ruky je pro nás více než smlouva.

Tvoříme bydlení, ve kterém chceme sami bydlet. Zakládáme si na kvalitě, nízkých nákladech, trvanlivosti designu a ekologické šetrnosti. Stále více klientů touží po životě blízko Prahy s vlastní zahradou blízko přírody v moderním, ekologickém domě.

V našich projektech dbáme na využití moderních technologií, citlivě přistupujeme k ekologii a myslíme na to, aby se vám v domě žilo příjemně v budoucích desetiletích a domov rostl s vašimi potřebami. Zároveň klademe důraz na vysokou přizpůsobivost objektů pro právě vaše potřeby.

Lokalita a kvalita našich domů jsou pro nás to hlavní. Stavíme na místech, na kterých bychom sami chtěli žít a rozhodně nešetříme na architektech. Bydlení je navrženo tak, aby se vám dobře bydlelo nejen uvnitř, ale i v okolí.

Nejlepší čas na investici do nemovitosti je právě teď. Ceny pozemků a nemovitostí dlouhodobě rostou a s tím, jak se bude Praha rozšiřovat, porostou i nadále. Naše domy a byty stavíme na místech, která se budou rozvíjet a získávat na exkluzivitě.

Náš tým

Tým lidí, kteří jsou
profesionály v oboru

Ing. Martin Stupka, Jednatel, finanční specialista

Ing. Martin Stupka Jednatel, finanční specialista

Bc. Renáta Stupková, Zákaznická podpora, prodej a marketing

Bc. Renáta Stupková Zákaznická podpora, prodej, marketing

Ing. Tereza Foukalová, Architektka

Ing. Tereza Foukalová Projektantka a energetická specialistka

Radek Jalovičár, Specialista na výstavbu domů, stavební dozor

Radek Jalovičár Specialista na výstavbu domů, stavební dozor

Back to Top